Betine Çekim İşlemleri

Betine
Betine

Betine sitesinde hesap açma işlemini yapar, para yatırır ve yatırdığınız parayı kullanıp, kazanır iseniz, betine çekim işlemleri ya da para çekme işlemleri ile birlikte, bu kazandığınız parayı alacaksınız. Kazandığınız parayı geri çekme konusunda, bu şirketin belirlemiş olduğu oldukça basit kurallar bulunmaktadır. Bu kurallara dikkat eder ve para çekme talimatı verirseniz, yaşanması muhtemel bir problem ortaya çıkmayacaktır. Oldukça hızlı bir şekilde ödeme yapıldığı görülecektir.

Betine Giriş

Para çekme talimatı vermek, kazandığınız parayı almak istiyor iseniz, yapacağınız işlem aşamaları şunlardan meydana gelecektir. Önce, betine giriş işlemini yapacaksınız. Site kapatılmış, engelleme kararı verilmiş, Türkiye açısından bir giriş problemi yaşanmış olabilir. Bu problemi ortadan kaldırmak için, isterseniz DNS, isterseniz VPN uygulamalarını kullanabilirsiniz, yeni adresi kullanabilirsiniz. Hangisi tavsiye edilir? Pratik yöntem, yeni adresi kullanmanız, hızlı yöntem, yeni adresi kullanmanız olacaktır.

Betine Giriş İçin Yeni Adres

Diğer yöntemleri anlatmadan, doğrudan en pratik, hızlı ve bize göre en güvenilir yöntemi sizlere anlatalım. Para çekme işlemine geçebilmek için, hesabınıza, hesabınız üzerinden para çek bölümüne geleceksiniz. Tabii ki siteye ve site üzerinden hesaba erişmek için de, kapatılma kararına istinaden, yeni giriş adresini kullanmanız gerekebilir. Bunun için sadece ve sadece, betine giriş için yeni adres ifadesi sizler açısından, kullanıcılar, ziyaretçiler, hesap açmak isteyen şahıslar tarafından yeterli olacaktır. Hemen bu ifadenin üzerinden seçim işlemini yapacak ve resmi yeni giriş adresi ile güncel giriş adresi ile siteye erişim sağladığınızı göreceksiniz.

Betine Sorunsuz Ödeme Kuralları

Problem yaşamadan, dakikalar içerisinde ödeme almanın yöntemi elbette ki bulunmaktadır. Betine sorunsuz ödeme kuralları olarak tanımlanmıştır. Bu kurallar site tarafından ya da şirket tarafından meydana getirilmiş finansal departman aracılığı ile açıklanmıştır. Hesap açılması ve en az 1 defa hesaplara para yatırılması, zorunlu bir kural olarak gündeme getirilmiştir. Ayrıca, kara para aklama politikası hükümleri gereğince, en az 1 defa para yatırmak, yatırılan bu parayı en az 1 defa kullanmak, kullanılan para ile bahis ya da oyunlardan en az 1 defa olacak şekilde para kazanma şansını elde etmek gerekecektir. Bu kural, herkes için geçerlidir. Herkes, hesabım ve para çek bölümü aracılığı ile para çekme talimatı verecektir. Para çekme talep formu olarak isimlendirilen belge doldurulacaktır. Bu belgenin doğru, bu belgenin eksiksiz bir şekilde doldurulması konusunda bütün sorumluluk, hesap açmış, para yatırıp değerlendirmiş şahıslarda bulunmaktadır. Herkes, sadece kendi adına kayıtlı, kendi soyadına kayıtlı hesaplara para çekme talimatı verecektir. Eş, dost, akraba, çocuk, benzer soy isim ve benzer detaylara sahip olunsa bile, hiç kimsenin hesabına para çekme talimatı verilmeyecektir. Para çekme talimatında en düşük ödeme miktarına, tek seferde en yüksek ödeme miktarına ve bir gün içerisinde en yüksek ödeme miktarına dikkat edilecektir.

Betine Ödeme Yöntemleri Miktarları

Kuralları anlattıktan sonra, betine ödeme yöntemleri miktarları hakkında sizlere bilgi verelim. Bu konuda da belirleyici olan sizsiniz. Bitcoin ile ödeme, EFT ile ödeme, havale ile ödeme, papara ile ödeme, payfix ile ödeme, mefete ile ödeme, ecopayz ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Size uygun olan herhangi bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Ne kadar ödeme yapılır ya da miktarlar nelerdir? Sorusunu da cevaplayalım. Burada sayılmış yöntemlerin tamamı için geçerli olduğunu hatırlatalım. En düşük ödeme miktarı yani minimum ödeme miktarı, 100 Türk Lirasıdır. Tek seferde para çekme talep formuna yazabileceğiniz en yüksek para miktarı, 10.000 Türk Lirasıdır. 1 günde en yüksek ödeme miktarı, 30.000 Türk Lirasıdır. 1 günde 3 defa para çekme talimatı verebilirsiniz. Kullanabileceğiniz maksimum miktar, 30.000 Türk Lirasıdır.

Betine Hızlı Ödeme Yapıyor mu?

Bu bölümü, betine çekim işlemleri konusunda ödeme süresine ayırmış durumda bulunmaktayız. Betine hızlı ödeme yapıyor mu? Evet, siteye baktığınızda, çok hızlı bir şekilde ödeme yapıldığını göreceksiniz. Tabii ki hızlı ödeme anlayışının içerisinde, saatlerce beklemede kalmanız, günlerce beklemede kalmanız gibi bir uygulama yoktur. Ödemeniz, dakikalar içerisinde çıkacaktır. Siz para çekme talep formunu yukarıda bahsedilen kurallarda, yöntemlerde ve miktarlarda dolduracaksınız. İnceleme işlemi için, onay işlemi için finansal departmana göndereceksiniz. Siz, para çekme talep formunu finansal departmana gönderdiğiniz andan itibaren geçecek süre, maksimum 30 dakika olacaktır. En fazla 30 dakikada paranız ödenecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*