Betine Hesap Doğrulama

Betine
Betine

Betine sitesinde kendinize ait bir hesap ya da bir profil meydana getirdikten sonra, site yönetimi tarafından gündeme getirilen betine hesap doğrulama işlemi ile karşılaşabilirsiniz. Bu konuda yapılması muhtemel işlemler, sitenin ana sayfasında, en alt bölümde görmüş olduğunuz genel kurallar ve şartlar bölümünde açıklanmıştır. Sitenin tamamında olduğu gibi, bu bölümde de yapılan her türlü açıklamanın Türkçe olduğunu göreceksiniz. Vakit ayırır iseniz, okumanızı sizlere tavsiye edebiliriz. Bu yazıda sizlere, hesap doğrulama nedir? Neden ve nasıl yapılır? Yapılan hesap doğrulamaya katılım sağlanmaz ise, ne gibi sonuçlar ile karşılaşılır? Gibi soruların cevabını vermeye çalışacağız.

Betine Adresi Değişmek Zorunda Kalmıştır

Kısa bir süre önce verilen kapatılma kararına istinaden, betine adresi değişmek zorunda kalmıştır. Türkiye’de yeniden bahis hizmetlerini sunmak ve Türkiye’de yeniden oyun hizmetlerini sunmak, sunmaya devam etmek amacıyla, adres değişikliği yapılmıştır. Artık Türkiye üzerinden herkes, ziyaretçiler ya da hesap açmış olan herkes, bu siteye yeni ve güncel giriş adresi üzerinden erişim sağlayacaktır.

Betine Adresini Sorunsuz Kullanabilirsiniz

Betine giriş linki sizleri siteye götürecek olan, sizleri bu resmi ancak Türkiye’de kabul edilmeyen siteye götürecek olan adres anlamına, yeni giriş adresi anlamına gelmektedir. Betine adresini sorunsuz kullanabilirsiniz. Güvenlik açısından, programlar açısından ya da standart kriterler açısından endişe duymanızı gerektirecek bir durum yoktur. Zaten sizler ile paylaştığımız adresi bu sitenin resmi sosyal medya hesaplarından araştırır iseniz, doğru ve güvenli adres olduğunu tespit edeceksiniz.

Betine Sitesi Hesap Doğrulama Gerekçeleri

Basit bir şekilde, maddeler halinde, betine sitesi hesap doğrulama gerekçeleri hakkında sizlere bilgi verelim. Bu site sadece ve sadece, Türkiye için belirlenmiş 18 yaş sınırında olanlar tarafından kullanılmaktadır. Kullanılmasına izin verilmektedir. 18 yaşında ya da 18 yaşından büyük olduğunuzu ispatlamak amacıyla, hesap doğrulama işlemi yapılabilir. Herkes kendine ait olan kişisel adres ve iletişim bilgilerini doğru bir şekilde vermek zorundadır. Doğru bilgiler ile hesap açıldığını görmek amacı ile doğrulama işlemi yapılabilir. Herkes bilgiler üzerinden, adres üzerinden ve ip adresi üzerinden sadece bir tane hesap açabilir. Bunu görmek amacıyla, yani yalnızca bir tane hesap açıldığını tespit etmek amacıyla, hesap doğrulama işlemi yapılmaktadır.

Betine giriş
Betine giriş

Betine Nasıl Hesap Doğrulama İşlemi Yapıyor?

Gerekçeler belirtildikten sonra, betine nasıl hesap doğrulama işlemi yapıyor? Sorusunun da karşılığına bakalım. Burada yukarıda belirtilen gerekçelerin oluşması ile birlikte, müşteri hizmetleri elektronik posta üzerinden hesap açmış şahıslara ulaşmaktadır. Hesap doğrulama ya da kontrol işleminin yapılacağını belirtmektedir. Gerekçeleri sıralamakta ve ispatlayıcı nitelikte belgeleri talep etmektedir. Hangi belgelerin talep edildiği ve talep edilen belgelerin ne kadar süre içerisinde gönderilmesi gerektiği, gönderilmiş bu elektronik posta içerisinde bulunacaktır. Ayrıca hesap onay işlemi kapsamında, basit bir işlemin daha gündeme geldiği görülmektedir. Bu işlemde ise, üyelerin vermiş olduğu cep telefon numaralarına müşteri hizmetleri tarafından, SMS aracılığı ile bir onay kodu gönderilir. Kullanıcılar SMS aracılığı ile onay kodu aldığında, almış oldukları bu onay kodunu, hesap profili içerisinde bulunan ilgili bölüme girmek ve işleme onay vermek zorundadır.

Betine İle Hesap Doğrulama Yapılmaz İse Ne Olur?

Gündeme müşteri hizmetleri tarafından betine hesap doğrulama işlemi getirildiğinde, kullanıcıların gereken işlemleri, e-posta ile bildirilen ya da SMS ile bildirilen işlemleri yapması gerekecektir. Özellikle ispatlayıcı nitelikte belge talebi gündeme gelmiş ise, mutlaka bu belgeler gönderilmelidir. Belge gönderimi işlemlerinde, ıslak imzalı orijinal belgelerin, sitenin tebligat adresine herhangi seçenek ile ulaştırılması yani gönderilmesi şeklinde bir işlem yoktur. Belgeler talep edilir resim formatına dönüştürülür, elektronik posta aracılığı ile müşteri hizmetlerine gönderilir. Peki betine ile hesap doğrulama yapılmaz ise ne olur? İlk aşamada, verilen süre içerisinde ilgili İşlemlerin yapılması gerekecektir. Süre dolduğunda, bu işlemler yapılmamış ise, üyelik iptali yapılmadan, site ile olan ilişik kesilmeden, sadece hesap dondurma işlemi yapılır. Bu işlemde hesap aktif değildir. Ancak geçerlidir. Bilgiler sistemde, veri tabanında tutulmaya devam edilir. Ancak siteye hesap üzerinden erişim imkanı bulunmaz. Yeni bir bildirim gönderilir, katılım sağlanmadığı ifade edilir. Tekrar bir süre verilip, ispatlayıcı belgelerin gönderilmesi talep edilir. Gönderilir ise, pasif konumda bulunan hesap aktif konuma geçer. Eğer gönderilmez ise, bu durumda genel kurallar ve şartlar içerisinde de belirtildiği üzere, tek taraflı olarak üyelik iptal işlemi gündeme gelecektir. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*