Betine Sitesine Nasıl Ulaşırım?

Betine
Betine

Erişim engelleme kararının devreye alınması ve betine giriş probleminin ortaya çıkması ile birlikte, betine sitesine nasıl ulaşırım? Erişim sağlayabileceğiniz seçenekler, 3 farklı türden meydana gelmektedir. Bu yüzden sizlere, bu yazıda hangi seçenekler ile kapatılan siteye nasıl erişebileceğiniz konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Betine Giriş Problemi Yaşanır mı?

Elbette betine giriş problemi yaşanır mı? Sorusunda bahsettiğimiz gibi, hakkında verilecek engelleme kararına istinaden, kısa süreli de olsa bir giriş problemi yaşanacaktır. Kalıcı olma ihtimali yoktur. Yeni giriş adresi, yaşanan problemi ortadan kaldırır. Ayrıca, aşağıda belirteceğimiz işlemleri yapar iseniz ya da denemek ister iseniz, bu yöntemler aracılığı ile giriş problemi ortadan kalkacaktır.

Betine Giriş İçin İşlem Yapmak Zorunda mıyım?

Sizlerde aşağıda anlatacağımız teknik işlemleri tatbik edebilirsiniz. Ancak, betine giriş için işlem yapmak zorunda mıyım? Sorusunda burada anlatılacak işlemleri yapmak gibi bir zorunlu uygulama bulunmamaktadır. Sadece Türkiye’de hakkında yasaklama kararı verilmiş Türkiye’de kapatılmış herhangi bir siteye erişim sağlayabileceğiniz ya da tercih edebileceğiniz yöntemler olarak düşünmelisiniz.

Betine Ulaşım Seçenekleri

Başlıklar ile betine ulaşım seçenekleri hakkında bilgi verelim. Daha sonra sizlere bu seçenekleri nasıl uygulayacağınız konusunda bilgi vereceğiz. Tercih edebileceğiniz seçenekler, DNS sunucu adreslerini değiştirmek, şirketin hazırladığı yeni giriş adresini kullanmak ya da VPN uygulamasını uygulamak olacaktır. Bu 3 seçenekten herhangi bir tanesini kullanıp, kapatılmış siteye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Betine DNS İle Giriş Yöntemi

Teknik yöntemler ile başlayalım ve önce, en fazla araştırılan, betine DNS ile giriş yöntemi hakkında bilgi verelim. Bizzat üye olan şahıslar tarafından giriş problemi ile birlikte yapılacak bir uygulamadır. İki farklı aşamadan meydana gelir. İlk aşamada kullanıcılar, internet sağlayıcılarını arama motorlarını ve arama motorları sonuçlarını kullanır. Yeni sunucu adresleri, 2022 DNS adresleri ve benzeri ifadeler kullanılır. Sunucu adresleri bulunur, bu tespit işlemine müteakip, bilgisayarlar açılır. İnternet bağlantı adına gelinir. Özellikler bölümünden hareket etmek sureti ile sunucu adreslerinin bulunduğu pencereye kadar ilerleme sağlanır. Buradan, internetten bulunan sunucu adresleri ile sistemde bulunan adresler değiştirilir. Açık halde bulunan pencerelerin tamamı onaylanır ve kapatılır. Sitenin adresi yazıldığında, sunucu adresi doğru ise, çalışıyor ise, siteye erişim sağlandığı görülür.

Betine VPN İle Giriş Yöntemi

Diğer bir seçenek, yine bireysel olarak uygulanacak diğer bir seçenek, betine VPN ile giriş yöntemi olacaktır. Bu seçenekte ise, internet sağlayıcıları, internet sağlayıcılarının ayarlar bölümü, ayarlar bölümünün uzantılar başlığı tercih edilecektir. İsterseniz bunun dışında internetten araştırma yapabilir, VPN uygulamasını bulabilir, bilgisayarlara indirebilir ve kurabilirsiniz. Bu da zorunlu bir uygulama değildir. Fakat küçük bir hatırlatmada bulunalım. Eskiden ücretsiz bir uygulama olmak ile birlikte, son zamanda hem internet ortamında, hem de internet sağlayıcılarının ilgili bölümlerinde, VPN uygulamasının para ile satılan bir uygulama haline geldiği görülmüştür.

Betine Yeni Adres İle Giriş

Buraya kadar anlatılanlar sizlerin yani kullanıcıların giriş problemi ile birlikte yapabileceği yöntemlerdir. Ancak bunların hiçbirini gerçekleştirmek zorunlu değildir. Betine yeni adres ile giriş yöntemi, bedava, ucuz, zahmetsiz, pratik bir yöntemi işaret etmektedir. Yeni adres nedir? Türkiye’de site kapatıldığı an itibariyle, bu siteyi yani bu bahis sitesini kuran, meydana getirip, ticari anlamda işleten Limited Şirketi tarafından hazırlanıp, devreye alınan ve eşzamanlı olarak duyurulan adres anlamına gelmektedir. Unutmayın, Türkiye’de verilecek her kapatılma kararı ile birlikte, yeni bir adres mutlaka devreye alınacaktır.

Betine Giriş Linki

Yeni adres ile betine sitesine nasıl ulaşırım? Sorusunun karşılığının, bedava, ucuz ve zahmetsiz olduğu ifade edilmiştir. Peki bu adres nereden sağlıklı ve güvenli bir şekilde bulunur? Bu konuda siteyi yani betine sitesini ve iletişim veya bildirim seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Böyle bir durumda sizlerin karşısına, betine Facebook, YouTube, Twitter, Instagram ve Telegram gibi resmi hesaplar çıkacaktır. Üyelik işlemini yani betine sitesinde üyelik işlemini yapar iseniz, elektronik posta ve SMS ile yeni giriş adresini müşteri hizmetlerinden anında alabilirsiniz. Tabii ki bunların dışında, sizlere bir de sitemiz tarafından hizmet verilmektedir. Bu hizmetin karşılığı ise, karşınızda çıkarılmış betine giriş linki olacaktır. Bu bağlantı adresi nasıl kullanılır? Hiçbir şey yapmayacaksınız. Sadece bu yazı üzerine gelecek, tıklama işlemini yapacak ve internet sağlayıcılarına sitenin resmi yeni giriş adresinin de elbette güvenli bir şekilde açıldığını göreceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*